Báječná svatba v BOHO stylu

Jedním ze základních znaků bohémské svatby je originalita a neotřelost. Místo konání sňatku, svatební šaty či svatební výzdoba by měly odrážet Váš charakter a záliby. Přirozené a promyšlené detaily vše povědí za vás.

 

Nabízíme :

 

Svatební kytice jakoby rozcuchané až neorganizovaně svázané, ale za tím vším skrytý vnitřní řád, uspořádání květin a zeleně. I zde má vše svou logiku, je třeba znát, v kterých partiích co do kytice umístit. Svěřte se odborníkům :-). 

 

Velikost  kytice se oproti minulým  sezonám zvětšila, kytice jsou velké a bohaté. Velké kytice jsou prostě IN! Kdo se na to necítí, nic se neděje, uděláme drobnější. Druhy květin jsou růže, pivoňky, pryskyřníky... a sezónní květiny, společně s plody a bobulemi se sváží se specifickou zelení a vytvoří tu pravou  BOHO kytici. Nepleťme si je s kyticemi lučními, ty jsou o něčem jiném :-).

 

Barvy květin mají nejčastěji pudrové tóny, kytice jsou jemné, ale barevné, nejsou unisono jen tón v tónu,  svou roli hraje barva eukalyptu, která vše spojuje v harmonický celek. Ale  BOHO může být i oranžovo červená, žlutá, fialová... Určitě si vyberete :-).

 

Věnečky a polověnečky do vlasů jsou téměř nutností! Nebojte se být za sofistikovanou vílu. Náramky mohou skvěle po obřadu doplnit váš outfit ve chvíli, kdy jste již kytici odložila do vázy. Nesmějí chybět ani květiny na nahaté dorty, jednoduše upravené na jejich povrchu. Ženichové většinou nemusejí mít sako, stačí košile či vesta. V tomto případě se použije  tradiční korsáž, ale pokud budete chtít být za frajera, tak můžete mít motýlek z lístků a kvítků. Dřevěné motýlky nechte hostům… K obřadu patří bohatě zdobená slavobrána. U nás najdete jedinečný květinový oltář s portálem a monogramem. Na  stoly si připravte dostatek skleniček, lahviček, plechovek, které vám naplníme květinami a podtrhneme charakter Vaší svatby.

 

 

BOHO svatbám fandíme!

Těším se na Vás :-)

Petr Kopáč 

Budťe BOHOBudťe BOHOBudťe BOHOBudťe BOHOBudťe BOHOBudťe BOHOBudťe BOHOBudťe BOHOBudťe BOHO